Plošiny pro osoby nebo náklady

výtahové plošiny
Naše společnost nabízí řešení dopravy osob včetně dopravy imobilních osob pro překonání architektonických barier stavebních objektů.
Dodáme zařízení pro svislou dopravu osob mezi podlažími.
 
Naše plošiny jsou určeny nejen pro instalace do soukromých objektů jako jsou bytové a rodinné domy. Instalace jsou také určeny do veřejně přístupných budov a objektů občanského vybavení a tam, kde je požadována vertikální doprava osob nebo bezbariérový přístup.
 
Dalším typem dopravy imobilních osob jsou plošiny schodišťové, které se pohybují po šikmině schodiště. Jsme schopni instalace na jednoramenná a více ramenná schodiště s podestami. Pojezdy plošin mohou být přímé a točité se zatáčkami 90 a 180°.
 
Ostatní typy plošin jsou určeny pouze k dopravě nákladů. Plošiny dodáme s pohonem hydraulickým nebo lanovým.

Galerie plošin

výtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošinyvýtahové plošiny
Zobrazit na stránku: 9 
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.